česky | english

Home > O nás > Zprávy > OPPS! Nová ještě lepší odrážedla od Yedoo OPPS! Nová ještě lepší odrážedla od Yedoo

19. 6. 2018

Když jste malí, život je samé překvapení. Dětský údiv a vzrušení se odráží i v designu naší nové řady odrážedel, kterou jsme nazvali OOPS.

Když jste malí, život je samé překvapení. Dětský údiv a vzrušení se odráží i v designu naší nové řady odrážedel, kterou jsme nazvali OOPS. Nové modely mají svěží barvy, překvapivé barevné kombinace a dvě “o“ v názvu, které symbolizují dvě rozšířené panenky a zároveň dvě tlusté pneumatiky, které projedou každou louží.

Odrážedlo Yedoo YooToo

Odrážedlo Yedoo YooToo je milované všemi – dětmi i rodiči. Jako jediné z řady odrážedel OOPS má hliníkový rám a dvoupolohovou zadní vidlici, která umožňuje ještě větší rozsah nastavení výšky sedla. Z YooToo tak děti hned tak nevyrostou!

Další podrobnosti o odrážedlo Yedoo YooToo a dalších modelech řady OOPS najdte v na blogu yedoo

Odrážedlo Yedoo TooToo

Funkčnost i design bereme stejně vážně jako malí jezdci a jezdkyně závodění. Závodění a mlsání. Dáte si limetku, cukrovou vatu, červený pomeranč nebo mátu?

Ano, odrážedlo Yedoo TooToo je nejbarevnější z řady odrážedel OOPS, je ale také, podobně jako YooToo, lehké, rychlé, bezpečné a snadno ovladatelné.

Ačkoli má ocelový rám, podařilo se nám díky odlehčeným komponentům (řídítka, objímky a ráfky) snížit jeho váhu na pouhých 3,7 kg.

Rozsah nastavení výšky sedla je kvůli absenci dvoupolohové zadní vidlice o malinko nižší než u YooToo, ale i rozsah 30-41 cm zaručí, že se z něj děti budou moct těšit po několik let.

TooToo se stejně jako YooToo může chlubit nadstandardní výbavou, jako jsou madla s rozšířenými a vyztuženými konci, ložiskové hlavové složení s integrovaným dorazy proti přetočení řídítek, reflexní prvky na pneumatikách a na ochranném krytu řídítek či V-brzda s juniorskou páčkou.

Odrážedlo Yedoo OneToo

Tenhle stroj i v základním vybavení dokáže hotové divy. Naučí děti držet rovnováhu, orientovat se v prostoru a správně odhadovat vzdálenosti. Aniž by si všimly, zdolají větší vzdálenosti, posílí svaly a rozvinou motoriku. To vše hravě, bez přemlouvání a s minimální finanční investicí.

Podobně jako u ostatních modelů jsme i OneToo mysleli především na pohodlí a bezpečnost jezdce. Odrážedlo Yedoo OneToo má madla s rozšířenými konci, reflexní potisk přebalu řídítek a ergonomicky tvarované sedlo. S celkovou hmotností 3,8 kg se OneToo stále řadí k lehčím odrážedlům ve své třídě. V nabídce máme OneToo s brzdou i bez brzdy.

Pro lepší orientaci v modelech uvádíme, že v základní výbavě je ložiskové hlavové složení nahrazeno plastovým, které neumožňuje instalaci dorazů proti přetočení řídítek. Dětem proto věnujte větší pozornost především z počátku, než se naučí bezpečně zatáčet. Dalším prvkem, který v základní výbavě nenajdete, jsou reflexní prvky na pneumatikách. Zůstaly pouze ty na přebalu řídítek.

Design modelu OneToo je postavený na hravosti barevného kontrastu rámu a bowdenu. Proč tolik rozruchu, když k radosti stačí málo!

Více informací se dočtete na blogu yedoo.