česky | english

Home > O nás > Zprávy > Pojeďte s Yedoo! Už 11. dubna Pojeďte s Yedoo! Už 11. dubna

28. 3. 2019

Pojeďte se s námi projet! Každý čtvrtek v 18.00 hod. vyrážíme na koloběžkách směr Radotín nebo Zbraslav a dál podél Berounky či Vltavy, jak nám nohy, počasí a žízeň dovolí.

Začínáme 11. dubna, vyjížďku povede známý cestovatel a fotograf Marek Jelínek, tak si ji nenechte ujít. Start je u naší prodejny na Radlické ulici 80, kde si zároveň budete moct vypůjčit jakoukoli koloběžku z naší nabídky v případě, že nemáte svůj stroj nebo chcete vyzkoušet jiný model.

Jak si vypůjčit koloběžku?

Vyberte si koloběžku na www.yedoo.czzarezervujte si ji na info@yedoo.cz nebo zavolejte Tomášovi na tel.: 602 257 485, a to co nejdříve – minimálně dva dny předem. Do mailu nám, kromě modelu, napište, kolik měříte a to, zda jste začínající nebo pokročilý jezdec. K zapůjčení budete potřebovat doklad totožnosti a 100 Kč na poplatek za půjčovné.

Přijďte o trochu dřív

Koloběžku si vyzvedněte s patnáctiminutovým, časovým předstihem, abychom stačili vybavit náležité formality a doladit nastavení koloběžky přímo vám na míru. Vyráží se přesně s úderem 18:00 hod. a na nikoho se nečeká, anebo jen malou chvilku.

Co s sebou?

Dobrou náladu
Pohodlné oblečení a pevné boty
Dostatek pití – i když se cestou určitě zastavíme v jedné z cyklistických osvěžoven
Helmu a pokud možno i rukavice

Těšíme se na vás! S Yedoo vzrušení nikdy nevyčerpáte!

Sledujte Yedoo nebo #yedooseprojet na Facebooku
https://www.facebook.com/events/428322167994102/#yedooseprojet