česky | english

Home > O nás > Zprávy > Vracíme se k běžnému provozu Vracíme se k běžnému provozu

16. 3. 2020

Devátého dubna jsme pro vás znovu otevřeli naši pražskou prodejnu na Radlické ulici 80. Přijďte, těšíme se na vás!

Kamenná prodejna opět otevřena

Koloběžky a odrážedla Yedoo můžete od 9. dubna nakupovat nejen online, ale opět také v naší kamenné prodejně v Praze (Showroom). Začínáme přijímat i koloběžky a odrážedla do servisu. Jaro je naplno tady, tak ať to můžete pořádně rozjet!

Při návštěvě prodejny prosím dodržujte nezbytná hygienická opatření.

Houpací sítě La Siesta a šipkové zboží Harrows

Houpací sítě a sedačky La Siesta a šipkové zboží Harrows si můžete vyzvednout tamtéž přes výdejní okénko. Jsme tu pro vás Po-Pá 8.30 – 16.00 hod. Na dveřích je umístěný zvonek. Platit můžete platební kartou.

Nákup on-line

Nákup on-line je stále možný včetně doručení zboží prostřednictvím našich partnerů PPL a České pošty. Jediné omezení zatím platí pro Slovenské dobírky, které v tuto chvíli není možné odesílat.

Koloběžky a odrážedla můžete objednat na našem eshopu www.yedoo.cz, kde nabízíme možnost platby on-line.

Na vaše objednávky vám rádi vystavíme fakturu, kterou můžete uhradit bankovním převodem. Na této možnosti se s námi, prosím, domluvte individuálně.

POZOR: Pokud jste v karanténě, máte povinnost doručovatele o této skutečnosti informovat. Ale nezoufejte, můžete se s ním například domluvit, aby vám nechal zboží přede dveřmi. Také my vám vyjdeme vstříc, pokud to bude jen trochu možné. Máte-li dotaz, volejte Tomášovi, který vám rád odpoví na jakékoliv dotazy.

Tomáš Vodenka +420 737 279 226