česky | english

Home > O nás > Zprávy > Nákupy s Maminkou Nákupy s Maminkou

27. 10. 2011

Využijte akce časopisu Maminka a pořiďte dárky pro své blízké už v listopadu. Vyhnete se předvánočnímu stresu a navíc ušetříte.

S kupónem z listopadového čísla získáváte 15% slevu na veškerý sortiment značky Yedoo a 10% slevu na veškerý sortiment značky La Siesta. Nakupovat můžete v našem obchodě v Praze na Radlické nebo v centrálním skladu v Humpolci - Brunce. Slevy můžete uplatnit i na nákup přes internet, stačí do objednávky zadat kód kupónu.

Slevové kupóny přijímáme od pondělí 31. října, kdy vychází listopadové číslo časopisu Maminka. Zboží přes internet můžete objednávat až do 30. listopadu 2011.

Ze široké nabídky Yedoo doporučujeme:

Pro chlapy kooběžku Yedoo Mezeq Disc Brake, pro ženy a dívky Yedoo Mezeq V brake nebo koloběžku do města Yedoo City, pro teeanagery „nezničitelný“ Yedoo Ox a pro mladší děti Yedoo Wzoom nebo Yedoo Tidit. Pro předškoláky pak Yedoo Mau nebo odrážedlo Too Too. Na veškeré modely Yedoo zakoupené v našem obchodě a centrálním skladu platí prodloužená 60 měsíční záruční lhůta a pozáruční servis zdarma.

Z nabídky houpacích sítí a křesel La Siesta pro pro vás vybíráme:

Závěsný vak Joki, ve kterém děti najdou útulnou skrýš, místo pro odpočinek i bláznivé hry. Vak je vyrobený z jemné 100% bavlněné tkaniny a vystlaný velkým měkkým polštářem.

Luxusní 100% bavlněná síť Marés z Brazílie, která je díky pružnému diagonálnímu tkaní perfektně uzpůsobena pro ležení napříč. Její oboustranné barevné provedení umožňuje vybrat si odstín podle svého vkusu, atmosféry pokoje či momentální nálady.