česky | english

Home > O nás > Zprávy > Ještě lepší siesta Ještě lepší siesta

10. 11. 2011

Vývoj houpacích sítí a sedaček jde neustále dopředu. Přesvědčí vás o tom aktuální katalog společnosti La Siesta, ve kterém najdete spoustu zajímavých novinek.

Nikdy nekončící pohoda

Nabídka La Siesty je přizpůsobena dnešnímu velmi různorodému využití tohoto bytového doplňku, k základní řadě klasických sítí přibyly i speciální řady produktů pro miminka, batolata, děti a cestovatele. Prohlédněte si nový katalog La Siesta.

Kromě sítí a sedaček v katalogu najdete i rozšířenou nabídku stojanů a textilií, kterým vládne bio bavlna.

Produkty označené známkou BAG jsou doporučeny německou Spolkovou společností pro podporu pohybu a tělesné kondice.

Rozhovor s jejím ředitelem doktorem Dieterem Breitheckerem o prospěšném vlivu houpání na zdraví člověka najdete v katalogu na straně 50.

Z jeho obsahu jsme pro Vás vybrali to nejzajímavější, přeložili a shrnuli do krátkého článku Místo, kde budete zaručeně šťastní.

Nové houpací sítě a sedačky budou na českém trhu k dispozici v průběhu listopadu, nejpozději v lednu.

Ze současné nabídky La Siesta pro Vás vybíráme:

Prostornou síť Flóra s unikátním kolumbijským desénem a nosností až 200 kg. Flóra se hodí jak na zahradu, tak i do interiérů. Její krása nejlépe vynikne v kombinaci s elegantním dřevěným stojanem La Siesta Barco, jehož tvar připomíná loď.

Velice oblíbené jsou pestrobarevné houpací sítě pro děti a závěsné vaky Joki. Děti v nich najdou nejen útulnou skrýš či místo pro odpočinek, ale i užitečnou hračku pro rozvoj motoriky a inteligence.

Velká houpací sedačka Currambera je učena pro páry i rodiny. V ní, obklopeni jemnou tkaninou zářivých barev a v blízkosti svých nejmilejších, můžete prožít třeba už letošní vánoce.