česky | english

Home > O nás > Zprávy > NOVĚ V NABÍDCE - skládací koloběžky JD Bug NOVĚ V NABÍDCE - skládací koloběžky JD Bug

12. 1. 2012

Oblíbené modely koloběžek JD Bug pro děti, teenagery i dospělé určitě potěší všechny, kteří rádi jezdí na malých kolečkách. Vybírat můžete z těchto typů:

Lehká skládací koloběžka pro děti - JD Bug MS 305

Hliníková koloběžka s jednoduchým skládacím mechanismem a nosností do 50 kg je určená pro děti od 3 let. Jejími přednostmi jsou nízká váha (2,35 kg), kvalitní provedení a snadná nastavitelnost výšky řídítek. Kolečka o velikosti 5 palců zaručí bezpečné překonávání povrchových nerovností. Koloběžka se hodí pro městské cesty, ale vydrží i bláznivou jízdu. Jde o spolehlivý model s dobrými jízdními vlastnostmi za přijatelnou cenu. Technické údaje a nabízené barevné variace naleznete na našem e-shopu.

Elegantní skládací koloběžka pro dospělé - JD Bug Pro Street

Jedinečná skládací koloběžka do města s neotřelým designem a elegantním černobílým provedením je určena starším dětem a dospělým do hmotnosti 100 kg. Součástí výbavy je i praktický popruh pro nošení přes rameno. Kolečka o velikost 4 palce jsou vyrobena z kvalitního polyuretanu. Více - na našem e-shopu

Freestylová koloběžka - JD Bug Pro Extreme

Konstrukce koloběžky JD Bud Pro Extreme je uzpůsobena vysoké zátěži a freestylovému způsobu jízdy. Kvalitní provedení, lehká váha a hliníkové středy koleček přispívají k snadné ovladatelnosti a obratnosti koloběžky při provádění akrobatických skoků, triků a všelijakých „psích kusů“. Nosnost koloběžky je až 100 kg. Technické parametry najdete na našem e-shopu.