česky | english

Home > O nás > Zprávy > Půjčovna koloběžek na Petříně otevírá již v dubnu Půjčovna koloběžek na Petříně otevírá již v dubnu

29. 3. 2012

V neděli 1. dubna zahájí na pražském Petříně provoz půjčovna koloběžek. Půjčovna je umístěna u vchodu do petřínské rozhledny a zájemcům nabídne kvalitní koloběžky české značky Yedoo. Romantická projížďka či adrenalinový sjezd z 327 metrů vysokého vrchu tak rozšiřuje nabídku volnočasových aktivit obyvatel hlavního města i jeho návštěvníků.

Půjčovna koloběžek bude otevřena denně od 10.00 do 20.00 hodin a to až do konce září. K dispozici bude desítka koloběžek Yedoo Mezeq DISC pro dospělé a starší děti. „Je to v současné chvíli náš nejlepší model, diskové brzdy zajistí bezpečnou jízdu z prudkého kopce a 20palcové přední kolo snadno překoná i případné terénní nerovnosti, “ říká šéf značky Yedoo Dan Pilát.

Půjčovné činí 150 Kč za každou započatou hodinu. K zapůjčení koloběžky je třeba doklad totožnosti a složení vratné zálohy ve výši 1 000 Kč. Ochranné přilby budou k dispozici zdarma. „Zájemce určitě potěší, že zapůjčené koloběžky lze vrátit na jakékoli z 5 pražských věží (u vstupu do věže chrámu sv. Mikuláše na Malé Straně, u vchodu do mosteckých věží – Malostranské či Staroměstské, u věže na Staroměstské radnici nebo u Pražské brány) a to nejpozději do 21.00 hodin,“ uvádí Martin Marcilis ze správy pražských věží, pod kterou provoz půjčovny spadá.

Půjčovna Yedoo v Radlické ulici

Koloběžky Yedoo lze vyzkoušet také prostřednictvím půjčovny Yedoo, která se nachází nedaleko Petřína v Radlické ulici č. 80 na Praze 5. „Za pouhých 100 Kč na víkend si mohou lidé zapůjčit kterýkoli model koloběžky, odrážedla nebo dětského kola z nabídky Yedoo“ uvádí Dan Pilát a dodává: „Je to služba zákazníkům, kteří uvažují o koupi našich výrobků.“ Půjčovna v Radlické ulici je otevřená ve všední dny od 8.30 do 16.00 hodin. Podle Dana Piláta je lepší zapůjčení telefonicky domluvit předem, a to především v sezóně, kdy je o koloběžky velký zájem. Více informací najdete na www.yedoo.eu.