česky | english

Home > O nás > Zprávy > Houpací síť COLIBRI – pohodlné spaní sbalené na cesty Houpací síť COLIBRI – pohodlné spaní sbalené na cesty

7. 5. 2012

Cestujte nalehko, cestujte s Colibri! Ušetříte za hotely a přitom se vždy pohodlně vyspíte.

Novinka v nabídce La Siesty

Nová houpací síť Colibri s chytrým závěsným systémem byla vyvinuta speciálně pro cestovatele. Ačkoli váží pouhých 800 g (včetně obalu a závěsných lan), neztratila nic ze svého pohodlí ani jedinečného stylu.

Exrémně lehká, extrémě skladná

Cestovní síť Colibri je vyrobená z padákového hedvábí (nylon trilobal), jehož vlákna jsou extrémně lehká a zároveň velmi pevná a odolná. Látka je prodyšná, rychle schne a navíc je velmi příjemná na dotek. Houpací síť Colibri se hodí i do stísněných prostor, můžete ji využít i k domácímu odpočinku nebo jako příležitostné lůžko pro hosty.

Inteligentní závěsný systém

Integrovaný - jednoduše nastavitelný závěsný systém umožnuje síť pohotově a snadno upevnit i v nestandardních podmínkách. Skládá se ze dvou odlehčených třímetrových lan a chytře navržené spony, díky které lze délku lan upravit během několika vteřin. Spona je vyrobená z polyamidu vyztuženého skelným vláknem.

Úložný vak a šikovná poutka

Lehký a skladný obal z téhož materiálu je opatřen utahovacími přezkami, které mohou sloužit také jako úchytky pro další cestovatelské potřeby. Na bocích sítě, v barevně odlišeném lemu je několik všitých poutek, která jsou vhodná nejen pro uskladnění samotného obalu, ale také pro uchycení láhví na vodu, cestovatelských příruček, map či časopisů.

Plážová deka či stan proti slunci

Houpací síť Colibri je navržena tak, aby se dala snadno přeměnit v plážovou deku, prostěradlo, lehkou přikrývku či stan proti slunci. Stačí uvolnit šňůrky v závěsných očkách sítě a rozprostřít 150 cm širokou a 250 cm dlouhou látku.

Cestovní síť pro dva

Kromě zmíněné velikosti cestovní sítě Colibri (150 x 250 cm) je v současné nabídce i síť Colibri pro dva s rozměry 200 x 300 cm. Obě velikosti dodáváme ve čtyřech barevných provedeních. Dotazy zasílejte na e-mailovou adresu eshop@intrea.cz.

Přejeme vám bezstarostné cesty za poznáním či dobrodružstvím!