česky | english

Home > O nás > Zprávy > Závěsný vak JOKI – dárek, který si děti zamilují Závěsný vak JOKI – dárek, který si děti zamilují

14. 11. 2012

Houpání je přirozenou součástí dětského života. La Siesta proto ve spolupráce s odborníky z německé Spolkové společnosti pro podporu pohybu a tělesné kondice (BAG) navrhla kolekci sítí a sedaček, která je uzpůsobená specifickým potřebám dětí a přirozeně stimuluje jejich všestranný rozvoj.

Závěsný vak JOKI – bezpečný prostor pro dětské hry i relaxaci

Závěsný vak JOKI s měkkým vyjímatelným polštářkem si oblíbí především menší děti. Najdou v něm útulné místo pro odpočinek, dovádivé hry či snění. Dobře poslouží i jako pomůcka pro rozvoj motoriky a pohybových aktivit dětí ve věku od 3 do 9 let. Vak je obzvláště vhodný pro zklidnění hyperaktivních dětí trpící poruchou pozornosti.

Z čisté bavlny

Závěsný vak JOKI je vyrobený z čisté 100% bavlny, která je pevná a zároveň hebká na dotek. Dlouhá vlákna, charakteristická pro čistou bavlnu, zabraňují žmolkování, dodávají barvám zářivý jas a zaručují dlouhou životnost tkaniny.

Nově i v bio kvalitě

Nově jsou závěsné vaky k dostání také v bio bavlně, a to pod označením JOKI PLANET. Bio bavlna vyniká vysokou kvalitou a je šetrná k citlivé dětské pokožce, to ocení především rodiče malých alergiků a dětí s atopickým ekzémem.

Produkce organické bavlny podléhá přísným normám a pravidlům: nepoužívají se geneticky modifikovaná semena, chemická hnojiva či postřiky a bělení chlórem. Sběr bavlny probíhá ručně a při pěstování se využívá tradičního střídavého hospodářství.

Zářivé barvy

V nabídce La Siesty najdete závěsné vaky JOKI v pěti barevných variantách: sladce třešňová, mořsky modrá, slunečně žlutá, šeříkově fialová či žabičkově zelená. Vybere si opravdu každý. Závěsný vak z bio bavlny JOKI PLANET je k dostání v barvě jablek s oranžovým sedákem. Všechny modely najdete v našem e-shopu.

Snadná údržba

Vak se dá snadno vyprat v pračce na šetrný program a teplotu 30 stupňů Celsia, podobně můžete čistit i polyesterové polštářky, které se ani dlouhým používáním neslehnou.

Bezpečné a snadné uchycení

Vak JOKI nemá žádná závěsná lana, do kterých by se děti mohly zamotat, a proto je zcela bezpečný. Lze jej snadno uchytit do stropu či zavěsit za trám nebo na strom. K upevnění doporučujeme sadu Seguro.

Přejeme vám příjemný nákup a pohodový život s La Siestou.