česky | english

Home > O nás > Zprávy > Yedoo přiveze do Brna své nejlehčí odrážedlo Yedoo přiveze do Brna své nejlehčí odrážedlo

28. 2. 2013

Česká značka koloběžek, odrážedel a dětských kol Yedoo představí na letošním ročníku veletrhu PRODÍTĚ nejlehčí dětské odrážedlo ve své třídě a limitovanou edici koloběžek a odrážedel v designu českého komiksu Čtyřlístek. Veletrh potřeb pro děti se koná od 7. do 10. března 2013 na výstavišti v Brně.

Koloběžky od českého výrobce v designu Čtyřlístku

Intrea – Piko s. r. o., ryze česká společnost se výrobě koloběžek, odrážedel a dětských kol věnuje již téměř 15 let. Její produkty, které od roku 2009 nesou značku Yedoo, si díky kvalitnímu provedení a originálnímu designu získávají stále větší skupinu příznivců doma i ve světě.

Na brněnském veletrhu firma představí limitovanou edici koloběžek a odrážedel Yedoo Čtyřlístek, která vznikla ve spolupráci s ilustrátorem oblíbeného českého komiksu Jaroslavem Němečkem. „Věříme, že design s motivy hlavních hrdinů Čtyřlístku potěší nejen děti, ale také jejich rodiče. Společně pak mohou na koloběžkách vyrazit na nový celovečerní film Čtyřlístek ve službách krále, který od 28. února poběží v kinech,“ říká k limitované edici Dan Pilát, šéf značky Yedoo.

Yedoo Too Too C – nejlehčí kovové odrážedlo na českém trhu

Jakub Bostl, vedoucí konstruktér Yedoo k sortimentu značky uvádí: „Koloběžky Yedoo jsou určeny pro všechny věkové kategorie, pro volný čas i aktivní způsob života. Na trh dodáváme celkem asi 80 modelů. „Mezi ty nejúspěšnější bezesporu patří odrážedlo Yedoo Too Too C, které je nejlehčí ve své třídě. Jako jedno z mála kovových odrážedel na českém trhu má hliníková řídítka a další odlehčené komponenty. Jeho specialitou je také integrovaný doraz proti přetočení řídítek, který spolu se zadní brzdou zabrání zbytečným karambolům,“ doplňuje vedoucí konstruktér Bostl a zve všechny účastníky veletrhu: „Přijďte si ho vyzkoušet, najdete nás v hale V na stánku č. 63.

Expozici Yedoo pro děti doplní i další modely jako jsou např. koloběžky pro dospělé a teenagery. Návštěvníci zde najdou také velký výběr doplňků včetně nové generace zdravých lahví v designu Yedoo. „Zdravou lahev si oblíbíte, nezapáchá, neplesniví a snadno se udržuje. Neobsahuje ftaláty, změkčovadla ani obávaný bisfenol A. Navíc se dá mýt v myčce a plnit i horkými nápoji,“ vysvětluje Bostl.