česky | english

Home > O nás > Zprávy > To nejlepší od La Siesty najdete na veletrhu PRODÍTĚ To nejlepší od La Siesty najdete na veletrhu PRODÍTĚ

28. 2. 2013

La Siesta, značka kvalitních houpacích sítí a sedaček představí na brněnské výstavě PRODÍTĚ houpací sítě, sedačky a závěsné vaky, na jejichž vývoji spolupracovala s odborníky pro podporu pohybu a tělesné kondice. Hlavním lákadlem expozice budou pestrobarevné závěsné vaky JOKI, nově také vyrobené z organicky pěstované bavlny. Veletrh potřeb pro děti se koná od 7. do 10. března 2013 na výstavišti v Brně.

Houpací sítě a sedačky podporují správný vývoj dětí

Nenuťte děti sedět klidně. Vědecké studie doporučují přesný opak! Podle nich houpání posiluje svaly, rozvíjí motoriku a zvyšuje inteligenci.

„Houpání, je-li prováděné v raném věku, poskytuje důležité stimuly pro rozvoj mozku. Vytvářejí a upevňují se při něm nová neuronová spojení, která zvyšují funkčnost mozkové kůry a tím i přirozenou inteligenci dětí,“ vysvětluje blíže vedoucí prodeje sítí Jiří Ščerbanovský.

Na vývoji řady sítí a sedaček La Siesta pro děti se podíleli odborníci z německé Spolkové společnosti pro podporu pohybu a tělesné kondice (BAG). Vzniklo tak několik modelů, ve kterých děti mohou nejen odpočívat, ale také rozvíjet své pohybové dovednosti.

Všechny dětské sítě a sedačky La Siesta jsou opatřeny bezpečnostním závěsným systémem: krátkými závěsnými lany nebo otočným čepem. „Díky němu nedochází při otáčení k zbytečnému zatěžování a překrucování závěsných šňůr,“ dodává Ščerbanovský.

Děti milují závěsné vaky

Nejoblíbenějším produktem z dětské řady La Siesta jsou pestrobarevné závěsné vaky s měkkým vyjímatelným polštářkem. Ty se spolu s houpacími sítěmi pro miminkasítěmi z organicky vypěstované bavlny stanou hlavním lákadlem brněnské expozice.

Firma Intrea-Piko s.r.o., která je výhradním dovozcem značky La Siesta v ČR, do Brna přiveze i oblíbené produktové řady La Siesty, jako jsou venkovní sítě z funkčního vlákna, lehké závěsné sítě pro cestovatele nebo doplňky: elegantní kovové a dřevěné stojany a praktické sady pro různé způsoby uchycení produktů La Siesta.

Na stánek La Siesty, který bude umístěný v hale V pod číslem 63, si návštěvníci mohou přijít odpočinout a vyzkoušet tak blahodárné účinky houpacích sítí na vlastní kůži.