česky | english

Home > O nás > Zprávy > Stylová relaxace na veletrzích módy Styl & Kabo Stylová relaxace na veletrzích módy Styl & Kabo

13. 8. 2013

Elegantní houpací sítě značky La Siesta doplní letošní veletrhy módy Styl & Kabo, které se konají od 18. do 20. srpna na brněnském výstavišti. Tradiční kolumbijské houpací sítě zavěšené do nádherných stojanů z masívního dřeva najdete v odpočinkové zóně, kde si také blahodárné účinky houpacích sítí budete moci vyzkoušet na vlastní kůži.

Blahodárné účinky houpání

„Sotva se v houpací síti uvelebíte, začnete se usmívat, po malé chvilce se dostaví pocit uvolnění a s ním i nový příliv energie,“ popisuje účinky houpání Jiří Ščerbanovský, odborník na houpací sítě z firmy Intrea. Houpání totiž stimuluje centrum rovnováhy, které začne produkovat dopamin - hormon štěstí. Ten v těle vyvolává pocit pohody a uvolňuje svalové i psychické napětí. Proto je relaxace v houpací síti tak rychlá a účinná. Až budete znaveni módou, přijďte si odpočinout do prostorné sítě FLORA z měkké bio bavlny.

Nová kolekce v barvách letní Provence

Podobně jako v módním průmyslu se vzory a barevnosti sítí přizpůsobují společenským trendům. Tvůrci letošní kolekce se inspirovali barvami letní Provence. Houpací síť a sedačku ORQUIDEA oblékly do odstínu sytě fialové připomínající rozkvetlá levandulová pole. Houpací sítě a sedačky pro dva PALOMA mají decentní olivové tóny a rodinná venkovní síť DOMINGO z praktického funkčního vlákna HamacTex je vyvedená v tlumených odstínech barev přímořského léta.