česky | english

Home > O nás > Zprávy > Vánoční trhy v Brně – to nejlepší pro děti od Intrei Vánoční trhy v Brně – to nejlepší pro děti od Intrei

14. 11. 2013

To nejlepší z naší produktové nabídky pro děti najdete od 6. do 15. 12. na brněnských vánočních trzích. Přijďte dětem vybrat dárek, který je potěší. Čekají na vás vánočně vytuněná odrážedla, speciálně vybavené koloběžky nebo závěsné vaky Joki v zářivých barvách. To vše s vánočními bonusy jako je 5letá záruka nebo doprava zboží zdarma.

Dárky od Intrei přinesou dětem radost, která vydrží

Závěsný vak JOKI – útulné útočiště pro nejmenší děti

Závěsný vak JOKI s měkkým vyjímatelným polštářkem udělá radost především menším dětem. Najdou v něm útulné místo pro odpočinek, dovádivé hry či snění. Dobře poslouží i jako pomůcka pro rozvoj motoriky a pohybových aktivit dětí ve věku od 3 do 9 let. Závěsný vak z měkké bavlny si děti zamilují. Spolu s dalšími závěsnými sedačkami a houpacími sítěmi ho najdete na výstavním stánku značky La Siesta.

Vánočně vytuněná odrážedla a speciálně vybavené koloběžky

I odrážedla a koloběžky se dají pořádně vytunit. Na vánočních trzích najdete například jedno z nejlehčích odrážedel ve své třídě Yedoo Too Too C obuté do speciálních pneumatik Schwalbe Kids Plus s extra bezpečnou protiprůrazovou vrstvou a speciální povrchovou úpravou, která nenechává černé stopy na podlaze a děti na nich bez obav mohou jezdit i ve vnitřních prostorách.

Podobně vytuníme i koloběžky, které značka Yedoo nabízí ve velikostech od 4 do 99 let. Součástí speciální vánoční výbavy budou i závodnické blikačky, nápadité houkačky a zvonky, praktické držáky na láhev atd. Reflexní vesty ve velikostech již od XXS, stylové bezpečnostní přilby, láhve ze zdravotně nezávadného plastu nebudou chybět. Více o produktech Yedoo najdete na www.yedoo.cz.

Vánoční bonusy

K produktům značky Yedoo zakoupeným či objednaným na brněnských vánočních trzích dostanete 5letou záruku a montáž zdarma. Bonus doprava zdarma se vztahuje na veškeré zboží, které si závazně na trzích objednáte.

Vánoční trhy se konají od 6. do 15. prosince na brněnském výstavišti. Stánky značek Yedoo a La Siesta najdete v hale G1/14

  • TĚŠÍME SE NA VÁS!