česky | english

Home > O nás > Zprávy > Venkovní sítě a sedačky na veletrhu FOR GARDEN Venkovní sítě a sedačky na veletrhu FOR GARDEN

12. 3. 2014

Přijďte si vybrat venkovní houpací síť či sedačku na veletrh For Garden, který se koná od 20. do 23. března na výstavišti v Praze Letňanech. Představíme na něm některé z novinek pro letošní sezónu, například houpací vak pro děti na ven – JOKI OUTDOOR nebo zbrusu nový závěsný systém, který vás nadchne svoji praktičností a uživatelskou jednoduchostí.

Venkovní houpací sítě a sedačky La Siesta rozzáří každou zahradu

Sítě a sedačky pro venkovní použití můžete na zahradě nechat klidně celé léto! Po mnoho sezón vydrží ostré sluneční záření stejně jako ranní rosu či déšť.

Venkovní sítě La Siesta jsou vyrobené ze speciálně vyvinutého vlákna HamacTex, které má dokonalou rezistenci vůči vlhkosti a vodě. Rychle schne a navíc se vyznačuje vysokou odolností proti poškození a zašpinění. HamacTex je příjemný na dotek a na pohled je nerozeznatelný od bavlny.

Novinka pro děti

Nově jsou z HamacTexu k dostání i oblíbené dětské houpací vaky – JOKI OUTDOOR. Zavěšené pod stromem nebo vedle bazénu skvěle dětem poslouží jako útočiště či skrýš třeba pro hru na schovávanou.

Doporučujeme také venkovní rodinnou síť DOMINGO – prostornou síť s nosností až 200 kg, venkovní síť SONRISA – kolumbijskou klasiku v zářivých barvách, elegantní dřevěný venkovní stojan Atlantico nebo zbrusu nový závěsný systém.

Expozice jako relaxační zóna

Do expozice sítí a sedaček v hale 1/C4, která bude pojatá jako relaxační zóna, si můžete přijít odpočinout od veletržního ruchu a vyzkoušet tak blahodárné účinky houpání na vlastní kůži.

Těšíme se na vás!