česky | english

Home > O nás > Zprávy > Vzrušující inovace od Harrows Vzrušující inovace od Harrows

7. 4. 2014

Objem prodeje šipek celosvětově roste. Harrows loni mohutně investoval do výrobního zařízení, aby mohl uspokojit rostoucí poptávku a i nadále přinášet hráčům vzrušující inovace. Speciální produktové oddělení Harrows zkoumá vlastnosti technicky nejvyspělejší materiálů a možnosti jejich využití při výrobě šipek. Díky těmto znalostem a dlouholeté řemeslné tradici Harrows mohou vznikat unikátní produkty na špici industriálního designu.

Nejpřesnější šipky na světě

Takto se zrodily i luxusní ultra tenké šipky PINZ – nejpřesnější šipky na světě, které se vyznačují velmi přesnou gramáží (na desetinu gramu). Steelové šipky z 90% wolframu jsou určené pro profesionály a na trh přicházejí v měkkém na míru ušitém pouzdře, které obsahuje 3 barely, 9 násadek, 9 letek a chrániče hrotů. Více zde.

Jednoduše Clic

Revoluční systém uchycení letek je jedinečnou kombinací ergonomie, designu, formy a funkčnosti. Letka ze super pevného materiálu má ideální 90% úhel křídel. Pevně uchycená se při hře se neuvolní, ale může volně rotovat. Díky její konstrukci se odskoky sníží až o 17 %. Ohebné násadky patřící k těmto letkám, jsou k dostání ve třech délkách a šesti barvách.

WOLFRAM 97 % (SOFTIP)

Další novinkou, která vzešla z této dílny, jsou šipky z 97% wolframu vyráběné vysokotlakým super jemným vstřikováním. Díky této technologii přicházejí na svět mimořádně odolné šipky s naprosto stejnoměrným rozložením hmotnosti. Na každém barelu je spolu s váhou vyrytý i stylový emblém wolframu v designu Harrows. 18g softové šipky jsou k mání ve dvou provedení: “Wolf” a “Ram”. V eshopu je najdete zde.

SILVER SHARK (SOFTIP)

Nová řada Silver Shark je šitá na míru zkušeným hráčům, kterým vyhovují mohutné zářezy agresivního vzezření. Šipky přicházejí na trh spolu s pevnými Speedline násadkami v bílé barvě a ultra tuhými metalickými letkami s obrázkem žraločího ocasu.

Šipky jsou k dostání ve dvou stylech A & B více zde.

VIBRO SHAFT

VIBRO násadky na rozdíl od těch pevných eliminují odskoky a umožňují, aby šipky pronikly přímo do terče bez vychýlení z dráhy i při tečování drátu. Násadky jsou k dostání ve střední velikosti/délce v černém nebo stříbrné barvě. Více zde.

MAX AIR

Nové letky Max Air jsou o celých 30% delší než letky standardní a přinášejí tak % extra vzletu o neuvěřitelných 17 %. E-shop.

Nová služba

Pokud vybrané novinky nenajdete na našem e-shopu, kontaktujete nás na e-mailové adrese JakubBílek@intrea.cz. Na vyžádání vám také pošleme katalog Harrows nebo kompletní seznam novinek v pdf dokumentu.

Vysoké skóre se šipkami Harrows vám přeje Intrea tým