česky | english

Home > O nás > Zprávy > Jubilejní 20. ročník Czech Open se blíží Jubilejní 20. ročník Czech Open se blíží

20. 11. 2014

Již tento víkend uvítá Praha světové šipkaře. Do hotelu OREA Pyramida se na Czech Open, který se právem řadí mezi přední evropské turnaje, sjedou hráči zvučných jmen.

Kdo přijede?

Těšit se můžete na umění Angličana Alana Norrise (WDF ranked 2), Martina Phillipse z Walesu (WDF ranked 2) či Angličanku Detu Hedmanovou (WDF ranked 1). Chybět nebudou ani přední čeští hráči. Svou čest tu bude hájit i Karel Sedláček - mistr ČR a první český reprezentant na Mistrovství světa v šipkách v lednu 2014 v Anglii. Seznam doposud registrovaných hráčů najdete zde

Program

Nabitý program jubilejního ročníku bude moderovat Richard Ashdown známý pod přezdívkou “Malý Richard“. Utkání začínají již v pátek odpoledne, kdy své síly poměří smíšené páry, junioři a dívky. První den šampionátu zakončí WARM UP zápasy, které jsou na programu od 19. hodin.


Sobota bude patřit jednotlivcům. Na pódiová finálová utkání žen a mužů, soudcované samotným Richardem Ashdownem, se můžete podívat také ze záznamu České televize, která ho do vysílání zařadí v neděli 30. 11. v 13.30 hod.


V neděli pak přijdou na řadu mužské a ženské páry. Podrobný časový harmonogram všech zápasů najdete zde.


Přejeme vám nezapomenutelnou podívanou!


PS: Přijďte, nebudete litovat ani jednu vteřinu. Světová špička hráčů vás ohromí nejen svými výkony, ale také tím, že jsou to báječní a přátelští lidé.


Harrows - Šipky bezkonkurenční kvality