česky | english

Home > O nás > Zprávy > Jak chutná pravá Siesta Jak chutná pravá Siesta

10. 2. 2015

Houpací sítě La Siesta představíme na veletrhu Dřevostavby, který se koná od 11. února do 14. února 2015 na pražském výstavišti v Holešovicích. Přijďte objevit a vyzkoušet jejich kouzlo!

Odpočinek, uvolnění, radost a pohoda

To vše se nám vybaví, když se řekne houpací síť. Tento léty osvědčený bytový doplněk pocházející ze středomoří se stále více zabydluje i v českých zahradách a domácnostech. A není divu, kvalitní odpočinek je nejlepší způsob, jak se v dnešní uspěchané době udržet v dobré pohodě.

Blahodárné účinky houpacích sítí si můžete vyzkoušet na stánku M65. Najdete tu moderní houpací sítě, které v sobě snoubí tradiční řemeslnou zručnost, přírodní materiály a prvky moderního designu.

Příznivce zdravého životního stylu potěší především houpací sítě v zemitých barvách z ekologicky vypěstované bavlny, které perfektně ladí s přírodně laděnými interiéry.

Chybět nebudou ani venkovní houpací sítě z praktického funkčního vlákna HamacTex a další oblíbené produktové řady La Siesty jako jsou například závěsné vaky pro děti a sítě z padákového hedvábí pro cestovatele.

DŘEVOSTAVBY
11. – 14. 2. 2015 
Výstaviště Praha – Holešovice
Stánek M/65 

10 důvodů, proč si pořídit houpací síť La Siesta