česky | english

Home > O nás > Zprávy > Nově nabízíme: SET PRO MUSHING A BEZPEČNÉ VENČENÍ PSŮ Nově nabízíme: SET PRO MUSHING A BEZPEČNÉ VENČENÍ PSŮ

22. 4. 2015

Máte doma psa, který má rád pohyb a běžné procházky mu nestačí k vybití energie? Zdá se vám venčení vašeho miláčka nudné a stereotypní? Zapřáhněte ho do koloběžky.

Abyste si jízdu se svým čtyřnohým přítelem mohli maximálně užít, navrhli jsme pro vás funkční nástavec na koloběžku, který zabezpečuje, aby se vodítko nedostalo do předního kola.


Musherský set Yedoo

Musherský set Yedoo je praktický, lehký a odolný proti povětrnostním vlivům. Skládá se z hliníkové objímky a nerezové pružiny, která má vynikající tvarovou stabilitu.

Set je primárně určen pro koloběžky Yedoo Mezeq, Yedoo Mezeq NEW a Yedoo City NEW, hodí se ale i pro všechny koloběžky s představcem o průměru 25,4 mm.

Tažná šňůra (vodítko) ani postroj nejsou součástí balení. Doporučujeme zakoupit kvalitní krátký postroj a minimálně 2 metry dlouhou tažnou šňůru s odpružením, která zajistí optimální rozložení tahu a je šetrnější pro psí záda.

Kvalitní postroje nabízí například norská značka Non-stop dogwear. Z její široké nabídky doporučujeme universální postroj postroj LINE, který je vhodný pro většinu psů i aktivit, a vodítko s amortizérem.

Jak se zapřahání psa začít, vám poradí zkušení musheři Karolína a Šimon Ciprovi. Rozhovor s nimi najdete na našem blogu v blogu Unavený pes, dobrý pes.

A pro představu mushingu krátké video.