česky | english

Home > O nás > Zprávy > DĚTSKÁ PLANETA: Skvělé dárky pro děti DĚTSKÁ PLANETA: Skvělé dárky pro děti

6. 11. 2015

Vánoční dárky udělají radost především dětem. Na veletrhu hraček, her a dětských potřeb, který se koná od 13. do 15. listopadu na Výstavišti v pražských Holešovicích, jich najdete spoustu a zároveň je můžete nakoupit za skvělé veletržní ceny. Děti vezměte klidně s sebou, pořadatelé pro ně připravili spoustu příležitostí, kdy si budou moct pořádně pohrát.

Na stánku Yedoo si děti budou moct vyzkoušet jízdu na odrážedlech a koloběžkách, vybrat si svůj cyklozvokek či jiné zajímavé doplňky.

S odrážedly Yedoo si děti užijí spoustu zábavy a bez námahy zdolají i větší vzdálenosti. Aniž by si všimly, naučí se držet rovnováhu, posílí svaly a rozvinou motoriku. Doporučujeme Yedoo Too Too Alu – nejlehčí odrážedlo ve své třídě na trhu. Věk: 1,5+

Pro větší děti z naší široké nabídky vybíráme svižnou koloběžku Yedoo Wzoom s kvalitními “dospěláckými“ komponenty a nosností až 100 kg, která je vhodná pro děti od 6 let. Do města i do přírody.

Velký výprodej předváděcích modelů

Na ostravském veletrhu si také budete moct se slevou 30 – 50 % zakoupit koloběžky a odrážedla Yedoo, které sloužily jako předváděcí modely na letošních veletrzích, výstavách a dalších akcích. V perfektním technickém stavu a dvouletou zárukou. Se slevou zde zakoupíte i koloběžky a odrážedla ze starších kolekcí Yedoo.