česky | english

Home > O nás > Zprávy > Odrážedla Yedoo pomáhají dětem v Anglii Odrážedla Yedoo pomáhají dětem v Anglii

8. 2. 2016

Ve Velké Británii, kde až polovina dětí ve věku do 6 let neumí jezdit na kole, zavádějí nový program do škol a školek, který má dětem pomoc získat pohybové dovednosti. S výukou rovnováhy začínají na odrážedlech Yedoo. Ty v zákaznickém designu dodáváme přímo pro iniciátory tohoto programu - Balanceability.

FOTO: V Derby se do propagace programu Balanceability zapojil i místní policejní sbor.

I vy si přijďte pro vaše děti či vnoučata vybrat odrážedla, s nimiž bude přechod na kolo hračkou.

S odrážedlem si děti užijí spoustu zábavy a bez námahy zdolají i větší vzdálenosti. Aniž by si všimly, naučí se držet rovnováhu a orientovat v prostoru, posílí svaly a rozvinou hrubou motoriku. To vše zábavnou formou a bez přemlouvání.

Yedoo přichází s vylepšeným odrážedlem Yedoo Too Too Alu, které díky hliníkovému rámu a řadě odlehčených komponentů aspiruje na nejlehčí odrážedlo ve své třídě. Jeho nízkou váhu ocení nejen děti ale i maminky, které stroje svým ratolestem často poponášejí.

Odrážedlo Yedoo Too Too Alu má kromě nízké váhy i další přednosti. Jednou z mnoha vychytávek je dvoupolohová zadní vidlice, která zvyšuje rozsah nastavení výšky sedla tak, aby ho mohly používat i ty nejmenší děti, cca od 1,5 roku.

K příjemnému pocitu z jízdy přispěje i anatomicky tvarované sedlo a jeho vyladěná vzdálenost od řídítek, která roste spolu s dítětem. O bezpečnost se postará zadní V brzda a reflexní prvky na pneumatikách. Odrážedlo je navíc vybaveno integrovanými bezpečnostními dorazy proti přetočení řídítek.

Jaro se už blíží a tak vezměte své děti a přijďte si je na některý z jarních veletrhů odrážedla Yedoo vyzkoušet.

Přehled nabízených modelů najdete na www.yedoo.cz