česky | english

Home > O nás > Zprávy > Horké novinky v šipkovém zboží Horké novinky v šipkovém zboží

9. 2. 2016

Pro mnohé jsou šipky spojené s odpočinkem. Nicméně tato hra přitahuje stále více lidí, kteří ji hrají na profesionální úrovni. Ať už se šipkám věnujete rekreačně či závodně, vězte, že u nás nejdete vše, co potřebujete.

O tom, jak se tato hra mění, si můžete přečíst v rozhovoru s jedním z nejlepších světových hráčů E. Bristowem. Článek najdete na portálu denik.cz.

Nové terče od Harrows

Harrows Master Choice 3 – novinka roku 2016 

27 vzrušujících her s 202 variacemi, kybernetické hry až s pěti úrovněmi, dva LED displeje s automatickým zobrazováním skóre, dva LED displeje na kriket, zvukové efekty, unikátní režim spánku a buzení. Terč má široké okruží a je určen pro 1 - 8 hráčů. Balení obsahuje 12 kusů softových šipek a adaptér.

Harrows Elektro Series 3

Elektro Series 3 nabízí 26 oblíbených her a 185 herních variací včetně hry jednoho hráče proti počítači. Do turnaje se ale může zapojit až 8 hráčů.

Je velikostně identický s terči, které se používají na profesionálních turnajích. Skórování se načítá automaticky, hned jak hrot šipky pronikne otvorem v terči. Terč je doplněný 6 kusy stylových šipek.

Elektro Series 3 má LCD automatický display, volitelné zvukové efekty, automatické vypínání, paměťovou funkci a další bonusy. K napájení budete potřebovat 3 AA baterie, které bohužel nejsou součástí balení.

Celou nabídku terčů najdete zde.

Podívejte se také na naši širokou nabídku softovýchsteelovýchšipek.


PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNOU ZÁBAVU!