česky | english

Home > O nás > Zprávy > Navštivte nás na veletrhu PRO DÍTĚ Navštivte nás na veletrhu PRO DÍTĚ

22. 2. 2016

Jaro klepe na dveře, a tak vezměte své děti a přijďte si na veletrh PRODÍTĚ vyzkoušet naše odrážedla a koloběžky. Veletrh se koná od 3. do 6. března na Výstavišti v Brně. Stánek Yedoo najdete pod číslem V 065.

S odrážedlem si děti užijí spoustu zábavy a bez námahy zdolají i větší vzdálenosti. Aniž by si všimly, naučí se držet rovnováhu a orientovat v prostoru, posílí svaly a rozvinou hrubou motoriku. To vše zábavnou formou, bez přemlouvání. Dovednosti, které si takto osvojí, jim navíc usnadní přechod na kolo.

Vyzkoušejte naše inovované odrážedlo Yedoo Too Too Alu, které díky hliníkovému rámu a řadě odlehčených komponentů aspiruje na nejlehčí odrážedlo ve své třídě. Jeho nízkou váhu ocení nejen děti ale i maminky, které stroje svým ratolestem často poponášejí. Odrážedlo Yedoo Too Too Alu má kromě nízké váhy i další přednosti. Jednou z mnoha vychytávek je dvoupolohová zadní vidlice, která zvyšuje rozsah nastavení výšky sedla tak, aby ho mohly používat děti už od 1,5 roku.

K příjemnému pocitu z jízdy přispěje i anatomicky tvarované sedlo a jeho vyladěná vzdálenost od řídítek, která roste spolu s dítětem. O bezpečnost se postará zadní V brzda a reflexní prvky na pneumatikách. Odrážedlo je navíc vybaveno integrovanými bezpečnostními dorazy proti přetočení řídítek.

Více o nabízených modelech najdete na www.yedoo.cz