česky | english

Home > O nás > Zprávy > FOR BIKES otevře novou kapitolu v historii Yedoo FOR BIKES otevře novou kapitolu v historii Yedoo

21. 3. 2016

Ani na sedmém ročníku For Bikes, který se koná od 1. do 3. dubna na pražském výstavišti v Letňanech, se s námi nebudete nudit. Představíme vám novinky, které otevřou novou kapitolu v historii Yedoo.

Yedoo Alloy

Vůbec poprvé v České republice uvedeme všech pět modelů naší nové řady sportovních koloběžek. Mají zcela inovativní, na trhu dosud nepoužitý, lehký rám z ohýbaných hliníkových profilů, který jim dodává bezkonkurenční jízdní vlastnosti. Přijďte si je vyzkoušet. Řada Yedoo Alloy je v přípravě pro masovou výrobu a už na veletrhu budeme přijímat předobjedávky.

Nová kolekce dětských koloběžek

Svěží vlna Yedoo inovací se převalila i přes dětské koloběžky. Nezůstal šroubek na šroubku. Změny, které jsme provedli, se netýkají pouze technických parametrů, ale i grafického designu. Radost v každém směru.

Testovací centrum

V našem venkovním testovacím centru budete moct prověřit nejen sportovní řadu koloběžek Yedoo Alloy ale i naše nejposlednější inovace řady Yedoo New Collection a vylepšená odrážedla. Kromě toho zde budeme vyprodávat starší modely koloběžek za snížené ceny.

Limitovaná edice Yedoo City

Dalšími lahůdkami, na kterých si pochutnáte, budou modely koloběžek inspirované atmosférou evropských metropolí nebo ukázky závodního tuningu karbonovými komponenty.

Dobrodružné povahy se zase mohou nechat naladit na letní výpravy cestovatelskou koloběžkou Andulky Šafářové.

Veletrh se koná od 1. do 3. dubna na pražském výstavišti v Letňanech. Jste srdečně zváni, stánek Yedoo najdete pod číslem 2A/12.