česky | english

Home > O nás > Zprávy > Za design oceněný Wolfer bude na Designbloku Za design oceněný Wolfer bude na Designbloku

11. 10. 2016

Koloběžka Yedoo Wolfer je dokonalý stroj - tak dokonalý, že s ním můžete vyhrávat nejen na okruhu, ale i na poli užitého umění. Přijďte si na letošní Designblok vyzkoušet, jak se jezdí na koloběžce, která získala RED DOT AWARD 2016 v kategorii produktového designu.

Designblok

Designblok, Prague Design and Fashion Week, který se koná od 27. do 31. října na pražském výstavišti v Holešovicích, je největší výběrová přehlídka designu a módy ve střední Evropě, která tradičně uvádí tvorbu domácích i zahraničních designérů a výrobců, představuje novinky prestižních značek i prototypy mladých designérů a designérských studií. Téma letošní přehlídky je SPORT.

„Design, stejně jako sport, je hra i tvrdá práce a bez spolupráce s výrobci, galeristy, obchodníky a bez dobrého zázemí sám designér nedokáže nic. A tak heslo Emila Zátopka „Když nemůžeš, tak přidej" zažil v praxi na vlastní kůži skoro každý úspěšný autor. Rok 2016 je navíc rokem olympiády, i proto jsme vybrali téma Sport jako ústřední motiv osmnáctého ročníku,“ říká Jana Zielinski, ředitelka Designbloku.

Yedoo Wolfer získal RED DOT 2016

Koloběžka Yedoo Wolfer - největší model z nové řady silničních koloběžek Yedoo Alloy - uspěla v jedné z největších designérských soutěží na světě a získala ocenění Red Dot Award 2016 v kategorii produktového designu.

Více na blogu yedoo.cz

Testuje, vyhrajte

Na jízdní dráze umístěné přímo podél vstupní cesty do Průmyslového paláce budete moct otestovat nejen oceněný model ale i další koloběžky z řady Yedoo Alloy. Expozici Yedoo doplní i soutěž o koloběžku Yedoo Wolfer. Přijďte, těšíme se na vás.