česky | english

Home > O nás > Zprávy > Přijď na FOR BIKES a vyhraj koloběžku Přijď na FOR BIKES a vyhraj koloběžku

20. 3. 2017

Vezměte celou rodinu a přijďte na veletrh For Bikes vyzkoušet nové koloběžky YEDOO. Pro děti máme hravou řadu Yedoo Kids New a pro dospělé lehké hliníkové modely Yedoo Alloy. Jeden z nich můžete vyhrát.

Jak vyhrát koloběžku?

Stačí navštívit náš stánek Yedoo a vyplnit slosovací lístek se soutěžní otázkou. Odpověď na ni nejlépe najdete, když se na některé naší koloběžce projedete. Losování proběhne poslední den veletrhu ve 12.00 a vylosovaný šťastlivec získá koloběžku Yedoo Rodstr z nové hliníkové řady Yedoo Alloy.

Testovací centrum Yedoo

Koloběžky z řady Yedoo Alloy sbírají od svého uvedení na trh uznání za uznáním. Jak se na nich jezdí, můžete vyzkoušet v našem venkovním testovacím centru, které najdete přímo u vstupu na výstaviště.

Otestovat můžete i závodní koloběžku Yedoo Wolfer, která získala designového Oskara - RED DOT AWARD 2016 v kategorii produktového designu.

Giro d’Italia na koloběžkách

Mezi novými koloběžkami možná objevíte nového parťáka pro letošní sezónu, stejně jako kluci z týmu Kick Italy 2017, co se na koloběžce Yedoo Wolfer pokusí zdolat Giro d’Italia - nejtěžší cyklistický etapový závod. Pokud zavítáte na náš stánek, můžete s nimi hodit řeč.

Něco pro děti

Děti vezměte s sebou. Máme pro ně zbrusu nové a hravé koloběžky Yedoo Kids New a vymazlená odrážedla.

Kde nás najdete

Těšíme se na vás od 31. 3. – 2. 4. 2017 na výstavišti v Praze Letňanech. Venku i uvnitř - hala 2/A13.