česky | english

Home > O nás > Zprávy > Yedoo Hurvínek. Nová koloběžka pro malé nezbedy Yedoo Hurvínek. Nová koloběžka pro malé nezbedy

31. 8. 2017

Máte doma temperamentní a zvídavé dítě, které je stejně prostořeké a nezbedné jako Hurvínek? Pak se mrkněte na naši novou edici koloběžek Hurvínek. S touhle kolobrndou bude mít vaše dítko o zdravou zábavu postaráno a vy budete mít konečně klid. Chá chá!

Klid zažijete možná v kině, až budete spolu s dětmi sledovat napínavé filmové dobrodružství Hurvínek a kouzelné Muzeum, které právě vstupuje do českých kin. Podívaná stojí za to. Hurvínek, který se v animovaném filmu vymanil z vodících nití, na koloběžce předvádí pěkně ostrou jízdu a svými hrdinskými kousky nakonec zachrání - světe div se – loutky v muzeu.

Režisér Martin Kotík radí, abyste do kina vzali nejen děti, ale i babičky a dědy. Vůbec poprvé budete moct vidět známé postavičky ve 3D. Příběh má podle Kotíka schopnost oslovit kohokoli - je totiž o střetu dvou světů – dětského a dospělého.

Nadto výtvarná stránka filmu je svou kvalitou vynikající, vždyť se na jeho vzniku podíleli špičkoví scénáristé, výtvarníci a animátoři z pěti evropských zemí. Jedna minuta animace prý trvala 5-6 dní a od nápadu k finální podobě osm a půl roku!

Děj je strhující – Hurvínek zase jednou neposlouchá taťuldu, vnikne do Muzea loutek odsouzeného k zániku, aby ho po mnohých peripetiích, při nichž musí prokázat odvahu, důvtip a smysl pro přátelství, nakonec zachránil.

Jezdi odvážně jako Hurvínek

Pro děti, které se podobně jako Hurvínek nebojí pěkně ostré jízdy, máme speciální edici lehkých a snadno ovladatelných koloběžek Hurvínek.

Tidit New Hurvínek s koly 12"/12" je určen dětem od pěti let.

Na koloběžce Wzoom New Hurvínek s koly 16"/12" a nosností 100 kg mohou drandit nejen děti od šesti let, ale i jejich rodiče, kteří by se - alespoň na chvilku - rádi vrátili do bezstarostných dětských let.

Obě koloběžky se do prodeje dostanou začátkem měsíce října 2017, ale už teď si je u nás můžete rezervovat :-)

Rezervace Tidit New Hurvínek

Rezervace Wzoom New Hurvínek

Hurvínkova trumpeta

Pokud chcete jezdit nespoutaně jako Hurvínek, pak vám nesmí chybět trumpeta! Tadááá